Peçenek Döner, Eskişehir Yolu

Döner
(1)
Fiyat/Performans₺₺

Anadolu’nun bereketli ovalarında beslenen hayvanlardan, özenle elde edilen döneri, 40 yılı aşkın tecrübemiz ile harmanlıyoruz.

Hijyenik ve doğal yöntemlerle hazırladığımız döner ve pide çeşitleri ile sizlere her zaman daha doğal, daha lezzetli ve daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Hijyenik ve doğal yöntemlerle hazırladığımız döner ve pide çeşitleri ile sizlere her zaman daha doğal, daha lezzetli ve daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Yemek kültürümüzün en güzel örneklerinden olan eşsiz lezzetlerin hijyen ve kaliteden ödün vermeden ismine layık bir şekilde sunumu bizler için son derece önemlidir. Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalar 2019 yılında “Yılın Döner Markası” olarak taçlandı. Uzun yıllara dayanan ustalığını her gün aynı lezzetle sizlere sunmaya devam eden Peçenek Dönerde lezzetin tadını çıkarın.

Öne Çıkan Özelliker

 • Engellilere Uygun
 • Kredi Kartı
 • Paket Servis
 • Sigara İçilebilir Alan
 • Vale
 • Yemek Çeki/Kartı
5
0
5

Değerlendirmeler

 1. Okan Yüksel 28/12/2021

  Bugün #Ankara’da #etdöner yiyebileceğiniz mekanlardan iyi bir tanesi ile karşınızdayız. İlk olarak #Balgat şubelerini denediğim Peçenek Döner’in bugün Eskişehir Yolu üzerindeki #ViaGreen altındaki şubesini denedim.
  Bir porsiyon #döner, yanında #turşu, #salata ve soğan ile geliyor. Oldukça lezzetli bir dönerleri var ama yağlı. Ben yağlı döner sevdiğim için beğendim. Tek kötü yanı toplantım olduğu için dönerle birlikte #sumaklısoğan yiyememek oldu. Soğan ete çok yakışıyor.
  @PecenekDoner, Ankara’daki iyi et dönerciler arasına rahat girer. Denemedim ama pideleri de var.
  Fiyat/performans noktasına gelirsek, bir porsiyon et döner için ve kola için 53 TL ödedim.

  5

Değerlendirme Yaz

5 Ortalama Puan
* E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

M. Kemal Mah. 2079. Cadde Via Green İş Merkezi No.2C/8 Çankaya/ANKARA

Çalışma Saatleri

Şu An Açık
15/07/2024 04:44
info@ankaragibisiyok.com