Gıyma Kebap

Kebap
(1)
Fiyat/Performans₺₺

Öne Çıkan Özelliker

 • Engellilere Uygun
 • Kredi Kartı
 • Paket Servis
 • Rezervasyon
 • Sigara İçilebilir Alan
 • Yemek Çeki/Kartı
5
0
5

Değerlendirmeler

 1. Okan Yüksel 25/03/2022

  Bugün, #Ankara’da iyi #kebap yiyebileceğiniz gerçekten iyi mekandan birisiyle karşınızdayım. Elif’in önerisiyle Emek’teki Gıyma Kebap’ta #AdanaKebap ve #Adana usulü lahmacun denedim ve beğendim.

  Adana kebap, olması gerektiği gibiydi. Adana’da yediğiniz kebaplardan farklı değil ve hatta bir bölümünden çok daha iyi. Ankara’da bu lezzeti bulabildiğime mutlu oldum.

  Adana usulü #lahmacun da Ankara’da yediğim iyi lahmacunlardan birisiydi. (Adana usulü lahmacunun alamet-i farikası, tabak altı boyutta ve yuvarlak olması. #Gaziantep’te yapılanlar gibi gibi içerisine sarımsak konulmuyor. İçi #Şanlıurfa ve #Diyarbakır usulü lahmacundan da farklı.)

  İkramlara, masaya gelen mezelere gelirsek, gördüğüm ve tattığım kadarıyla hepsi taze ve lezzetli. Siz sipariş verdikten sonra hazırlanıyorlar. Tablacı salataları çok iyi. Soğan salatası da öyle. Kebapla birlikte yoğurtlu meze gelmesi de artı puan. (Et, kebap olan yerde ferahlatıcı bir yoğurtlu meze olmalı.) Gıyma kebabın nazar boncuğu ise mevsim salata ve çiğ köftesi. Her ikisi de sıradan.

  Fiyat/performans noktasında 180 gram Adana kebap 63 TL, Adana usulü lahmacunun tanesi 11 TL, içecekler 9 TL.

  5

Değerlendirme Yaz

5 Ortalama Puan
* E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Emek, Bişkek Cd. No:129, 06490 Çankaya/Ankara

Çalışma Saatleri

Şu An Açık
19/05/2024 05:10
info@ankaragibisiyok.com