Öne Çıkan Özelliker

 • Çocuk Oyun Alanı
 • Hayvan Dostu
 • Kredi Kartı
 • Otopark
 • Rezervasyon
 • Sigara İçilebilir Alan
4
0
4

Değerlendirmeler

 1. Okan Yüksel 24/07/2023

  Adem Cafe Bistro’da serpme kahvaltı dışında fajita da denedim.

  Fajita #combo, lezzetliydi ancak eleştirilerim de var. Porsiyon bana az geldi, etin gramajı artırılabilir. Arkadaşlarımın yediği serpme kahvaltıdan takviye ile doyabildim. Fajita ile birlikte jalapeno biber, tatlı #acı sos ve #soya geldi. Böyle bir yemeğin yanında süzme yoğurt olmasını tercih ederdim. Acı bir yemeğin yanına acıyı dengeleyecek yoğurlu bir sos eklenmeli.

  Ortama gelirsek, Adem Cafe Bistro [@ademcafebistro] mükemmel bir bahçeye sahip. Bahçede çocuk oyun alanları (haliyle bolca koşuşturan çocuk) ve küçük bir de havuz var. Ortam neşeli ve rahat. Adem #Cafe’ye biz genelde pazar kahvaltısı için gelsek de akşam üzeri alkol için de iyi bir ortamı var. Akşama doğru ızgara et ve rakı (anason) kokusu, güneşin son ışıklarına eşlik ediyor. Yaz akşamları için öneririm.

  Fiyat performans noktasında; serpme kahvaltı kişi başı 110 TL. İki kişi iseniz 220 TL ödüyorsunuz. Fajita combo 100 TL. Kola 20 TL. Ancak bir serpme kahvaltı ve ekstra servis isteme şansınız da var. Ekstra servis için 40 TL alıyorlar. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızda fayda var çünkü Ankara’daki pek çok kahvaltı mekanı gibi Adem Cafe de pazar günleri yoğun oluyor.

  4

Değerlendirme Yaz

5 Ortalama Puan
* E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yenimahalle, Alacaatlı Mahallesi, 2887. Sk. No:2, 06810 Çankaya/ANKARA

Çalışma Saatleri

Şu An Açık
14/06/2024 11:17
info@ankaragibisiyok.com