Müziğe doyacağınız Jolly Joker Ankara, Şirin Aktemur’un yazıp yönettiği, oyuncu Uğur Aslan’ın baş rolünde yer aldığı “Afara-Arabesk Müzikali” ile konuklarını ağırlıyor. Uğur Aslan “Afara” performansı boyunca sahnede güçlü bir orkestrayla, onlarca arabesk şarkı söyleyip, hem oyuncu hem müzisyen olarak seyirciyi büyülüyor ve birçok sürprizle buluşturuyor. Sahnede örneğine az rastlanır olan seyirciyi “gerçeğin kendisiyle” buluşturup, derinden etkileyen Afara, 19 Ocak’ta Jolly Joker Ankara sahnesinde unutulmayacak bir performansa ev sahipliği yapıyor.

Farklı müzik türleri müzikseverlerle buluşuyor

2008 yılında İstanbul’da müzikal yolculuğuna başlayan canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker, geçen yıllar içinde 10 şehirde 12 mekanla büyük bir aileye dönüştü. Farklı türlerin sevilen isimlerini sahnesinde ağırlayarak canlı konser deneyimini misafirlerine üst düzeyde yaşattı.

‘Sana Göre’ olan müziği bilen, ‘Moduna Göre’ olan müziğe programlarında yer veren Jolly Joker, sahnesini müzikal çeşitliliğe açarak bu alandaki öncü kimliğini de koruyor.

Jolly Joker Ankara Ocak Programı

19 Ocak Çarşamba 21:00 Bir Arabesk Müzikali – Afara
21 Ocak Cuma 21:00 Berkay
22 Ocak Cumartesi 21:00 Cem Adrian
28 Ocak Cuma 21:00 Hakan Altun
29 Ocak Cumartesi 21:00 Yaşar

 

Kaynak: Ankara Gibisi Yok, Jolly Joker