2012’de “Yemeğe ve Müziğe doyamayanlar” sloganı ile yola çıktık. İlk olarak koleksiyon değerine sahip iç mekan tasarımımız ve Amerikan otomobilleri konseptimiz ile Ankara Gaziosmanpaşa semtinde başladık. Böylece yeni bir akıma da öncülük etmeyi başardık.

Chevrolet Belair, 1955, 1956, 1957 yılları arasında çıkardığı otomobiller ile otomobil tarihine “Üçlü Beşliler” efsanesini oluşturmuştur. İsmimizde bulunan “55” sayısı ve restoran konseptimiz bu ilk modelin çıktığı “1955” tarihinden gelmektedir… Restoranımız içerisinde “Retro” ve birçok orijinal parça ile belirli bir dönemin kültürel ve keyifli atmosferini oluşturmaya çalıştık.

Garaj 55 Cafe & Burger, “Hızlı Ve Sağlıklı” sloganı ile fast-food anlayışına yeni bir soluk getirdik.. Ümitköy Galleria AVM ve Odtü Teknokent Bim içindeyiz.

Katkısız %100 dana kıyma ve sebze suları ile hazırlanan “Home Made” burgerler menümüzün lokomotifini oluşturmaktadır. İlklere imza atmayı seviyoruz.

Başarılı aşçılarımız, gıda mühendisimiz ve özverili personellerimiz ile fast-food konusunda oluşmuş tüm önyargıları ortadan kaldırmak için, özellikle sağlıklı fast-food ürünleri hedefleyerek yola çıktık. Bu araştırma ve geliştirme sürecinin ilk ürünleri ile menümüzü hazırladık… Ayrıca hamburger yerken üstünüze dökeceğiz korkusunu yaşatmamak için tam kapalı custom burgeri yarattık. Patenti markamıza ait olan custom burger arabada, iş yerinizde ,yolculukta rahatlıkla üstünüze dökmeden yiyebileceğiniz bir burgerdir.

Ankara’nın ilklerinden, mürekkep balığı sıvısından elde edilen “Siyah Burger Ekmeği”, biber salçası ve çeşitli baharatlardan yapılan “Turuncu Burger Ekmeği”, katkısız beyaz undan yapılan “Klasik Burger Ekmeği” çeşitlerini müşterilerimizin damak tadına sunduk.

Sadece ekmekle kalmayıp, lezzeti bir bütün kabul ederek Burger’i etinden sosuna, baştan tanımladık. Özel hazırlanan soslar, lezzete farklı bir yön veren kırmızı soğan, alışılmışın dışında sunulan patates kızartmaları ve sürekli geliştirdiğimiz içerikler ile damak tadınızda bir sonraki boyutu hedefliyoruz. Sadece Burger mi? Tabii ki hayır.

Özel üretim sosislerimiz ve yine bir lezzet bütününü hedeflediğimiz sosisli sandviçlerimiz menümüzün değerli üyelerinden… Sağlıklı beslenmeyi teşvik eden salata barımız, unlu mamüllerimiz ve soğuk sandviçlerimizin hepsini günün farklı zamanlarında farklı lezzet arayanların beğenisine sunduk.

Size en yakın yerdeyiz. Pek yakında Ankara’nın birçok semtinde görebileceğiniz Firmamızı, misafirlerine tüm şubelerinde olduğu gibi aynı tadın ve kalitenin hizmetini vermeyi amaçlıyor.

Öne Çıkan Özelliker

  • Kredi Kartı
  • Paket Servis
  • Rezervasyon
  • Sigara İçilebilir Alan
  • Ücretsiz İnternet
  • Yemek Çeki/Kartı

Değerlendirme Yaz

5 Ortalama Puan
* E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnovasyon Merkezi, Eskişehir Yolu, ODTÜ Teknokent, Çankaya/ANKARA

Çalışma Saatleri

Şu An Açık
15/06/2024 11:16

İletişim Bilgileri

Bilgi İletişim formu bulunamadı.