Big Chefs, Çayyolu

Avrupa Mutfağı
(1)
Fiyat/Performans₺₺

2007 yılında Ankara’da başlayan yolculuğumuzda, bugüne kadar bol neşeli sabah kahvaltılarından en keyifli hafta sonu yemeklerine, ara saatlerdeki samimi sohbetlerden lezzetli akşam yemeklerine kadar tüm misafirlerimizi günün her saatinde restoranlarımızda ağırlayarak, sıcak bir ev ortamı sunmaya özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin yöresel yemeklerini modern yorumlarla hazırlarken, dünya mutfağından seçkin lezzetleri de misafirlerimize sunuyoruz. Gittiğimiz her ülkenin damak tadına uygun BigChefs lezzetlerini dünyaya taşıyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bodrum, Marmaris, Bursa, Denizli, İskenderun, Eskişehir, Kayseri, Mersin, Almanya, Azerbaycan, Kazakistan, Kuveyt ve Suudi Arabistan olmak üzere 60’ı aşkın şubede misafirlerimizi BigChefs sıcaklığında ağırlamaya devam ediyoruz.

Öne Çıkan Özelliker

 • Çocuklara Özel Menü
 • Engellilere Uygun
 • Kredi Kartı
 • Rezervasyon
 • Sigara İçilebilir Alan
 • Ücretsiz İnternet
 • Yemek Çeki/Kartı
5
0
5

Değerlendirmeler

 1. Okan Yüksel 14/04/2022

  Uzun zaman sonra, tekrar merhaba. ? İşlerin yoğunluğu, kitabımın ikinci baskısı ve ofisi #ODTÜ Teknokent’e taşımamız aynı zamana denk gelince iki haftadır paylaşım yapamadım. Ancak artık tekrar sahalardayım!

  Az önce #Ankara, #Çayyolu’nda BigChefs’te #FettuccineAlfredo denedim.

  #Makarna, #mantar ve #tavuk sevdiğim bir üçlü. İyi bir sosla mükemmel olabiliyor. BigChefs’in Fettuccine Alfredo’su lezzetliydi. Beğendim. (İtiraf edeyim, amacım kebap yemekti ama bu saatte açık kebapçı Ankara’da yok denecek kadar az.)

  Fiyat/performans noktasında #makarna için 64 TL, kola 21,5 TL ödedim.

  5

Değerlendirme Yaz

5 Ortalama Puan
* E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Dora Park A Blok No: 1-2, 06810 Çankaya/ANKARA

Çalışma Saatleri

Şu An Açık
09/06/2024 12:12

İletişim Bilgileri

Bilgi İletişim formu bulunamadı.